Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Międzyrzec Podlaski: zgarnęli nagrodę za sękacz

Utworzony przez Smakosz sękacza, 9 maja 2008 r. o 18:54
~gosc~ napisał:
I ja nie lubię sekaczy od Zaniewicza , podróby ze starymi jajami i tyle
I ze stara margaryną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gość~ napisał:
I ze stara margaryną.
I tak temat pseudo sękacza zmarł śmiercią naturalną,a Zaniewiczowie myśleli ,że będą chwaleni pod niebiosa.A ich sekacz olewają totalnie,a ich uważają za podłych wyzyskiwaczy taniej siły roboczej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, proponuję zamknąć tę próżną dyskusję, która nie prowadzi do niczego. Gdyby ktoś z Państwa miał prawdziwe powody do roszczeń wobec firmy, czy też jej właścicieli lub też zastrzeżenia dotyczące jakości wytwarzanych przez firmę wyrobów, w tym ciast - proponuję udać się na drogę sądową lub administracyjną - są odpowiednie inspekcje jakości. Najłatwiej jest oczerniać i szkalować kogoś będąc anonimowym - a internet jest do tego idealnym miejscem. Proponuję więc zdobyć się na odwagę, podpisać imieniem i nazwiskiem i wówczas wszynać ewnetualną merytoryczną dyskusję. Ja osobiście jestem przekonana o najwyższej jakości wyrobów tej firmy, a także uczciwści w zdobyciu wszelkich nagród - poczynając od POLAGRY FOOD 2000. Wydaje mi się, że przemawia przez Państwa zawiść, czy też zazdrość. Szkoda, ze my Polacy nie umiemy się cieszyć z sukcesów innych Polaków i wszędzie gdzie się da węszymy jedynie podstęp. Opakowanie na Sękacz Podlaski Zaniewicza jest rzeczywiście znakomite i zarojektowane przez Wybitnego Grafika rodem z Międzyrzeca - a jego zawatrość jest adekwatna do opisu i zdjęć z pudełka. Nie pracuję już w tej firmie od ponad pięciu lat, ale czuję się również "Matką" jej sukcesu w kultywowaniu wypieku wykwintnych staropolskich ciast, opartych na starannie przechwoywanych recepturach. Zapewniam Państwa, że takich sękaczy nie da się wykonać maszynowo - ręczne polewanie buduje strukturę słoi i sęków. Pozostaję z poważaniem, Joanna Zaniewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Joanna napisał:
Szanowni Państwo, proponuję zamknąć tę próżną dyskusję, która nie prowadzi do niczego. Gdyby ktoś z Państwa miał prawdziwe powody do roszczeń wobec firmy, czy też jej właścicieli lub też zastrzeżenia dotyczące jakości wytwarzanych przez firmę wyrobów, w tym ciast - proponuję udać się na drogę sądową lub administracyjną - są odpowiednie inspekcje jakości. Najłatwiej jest oczerniać i szkalować kogoś będąc anonimowym - a internet jest do tego idealnym miejscem. Proponuję więc zdobyć się na odwagę, podpisać imieniem i nazwiskiem i wówczas wszynać ewnetualną merytoryczną dyskusję. Ja osobiście jestem przekonana o najwyższej jakości wyrobów tej firmy, a także uczciwści w zdobyciu wszelkich nagród - poczynając od POLAGRY FOOD 2000. Wydaje mi się, że przemawia przez Państwa zawiść, czy też zazdrość. Szkoda, ze my Polacy nie umiemy się cieszyć z sukcesów innych Polaków i wszędzie gdzie się da węszymy jedynie podstęp. Opakowanie na Sękacz Podlaski Zaniewicza jest rzeczywiście znakomite i zarojektowane przez Wybitnego Grafika rodem z Międzyrzeca - a jego zawatrość jest adekwatna do opisu i zdjęć z pudełka. Nie pracuję już w tej firmie od ponad pięciu lat, ale czuję się również "Matką" jej sukcesu w kultywowaniu wypieku wykwintnych staropolskich ciast, opartych na starannie przechwoywanych recepturach. Zapewniam Państwa, że takich sękaczy nie da się wykonać maszynowo - ręczne polewanie buduje strukturę słoi i sęków. Pozostaję z poważaniem, Joanna Zaniewicz.
" wszynać" - co to znaczy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podejrzewam ze to znaczy wsuwac szynkę bo napewno nie wstrętnego sekacza od Zaniewiczów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ooooooo, już poprawione. Dziękuję. Czyta się znacznie lepiej i wiadomo już o co chodzi. ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Oszołomki !!!!!" Proszę zaobserwować, ile osób czyta "FORUM POWIATU BIALSKIEGO?" to są ciągle te same osoby Na posty odpowiada 1/3 ew. 2/5 biggrin.gif pozostali to ciekawscy i ci co się ŚMIEJĄ z "Oszołomków" produkujących się na forum!!!! Pozdrawiam GMINY KONSTANTYNÓW, MIĘDZYRZEC (moja ulubiona - najwięcej "oszołomów", JANÓW (nie ustępuje temu wcześniejszemu, tylko dlaczego tak mało wątków... na forum i jeszcze "MIASTO MIĘDZYRZEC" jest niesamowite ! Proszę o więcej i częściej (jak nie piszecie to robi się nudno , a jak..... to jest wesoło i przynajmniej mamy UBAW :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stolica sękacza jest nie zaprzeczanie Podlasie ja jak najdzie mnie ochota kupuje sękacz królewski, może i marketowy i ze wszystkimi "certyfikatami" itp. ale naprawdę jest wyśmienity www.secpol.pl sękacz    ja najbardziej lobię ten w polewie z białej czekolady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Smacznego, ale"biała czekolada" to tylko tłuszcz i cukier, może i stara margaryna lub stary produkt  masłopodobny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowni Państwo, proponuję zamknąć tę próżną dyskusję, która nie prowadzi do niczego. Gdyby ktoś z Państwa miał prawdziwe powody do roszczeń wobec firmy, czy też jej właścicieli lub też zastrzeżenia dotyczące jakości wytwarzanych przez firmę wyrobów, w tym ciast - proponuję udać się na drogę sądową lub administracyjną - są odpowiednie inspekcje jakości. Najłatwiej jest oczerniać i szkalować kogoś będąc anonimowym - a internet jest do tego idealnym miejscem. Proponuję więc zdobyć się na odwagę, podpisać imieniem i nazwiskiem i wówczas wszynać ewnetualną merytoryczną dyskusję. Ja osobiście jestem przekonana o najwyższej jakości wyrobów tej firmy, a także uczciwści w zdobyciu wszelkich nagród - poczynając od POLAGRY FOOD 2000. Wydaje mi się, że przemawia przez Państwa zawiść, czy też zazdrość. Szkoda, ze my Polacy nie umiemy się cieszyć z sukcesów innych Polaków i wszędzie gdzie się da węszymy jedynie podstęp. Opakowanie na Sękacz Podlaski Zaniewicza jest rzeczywiście znakomite i zarojektowane przez Wybitnego Grafika rodem z Międzyrzeca - a jego zawatrość jest adekwatna do opisu i zdjęć z pudełka. Nie pracuję już w tej firmie od ponad pięciu lat, ale czuję się również "Matką" jej sukcesu w kultywowaniu wypieku wykwintnych staropolskich ciast, opartych na starannie przechwoywanych recepturach. Zapewniam Państwa, że takich sękaczy nie da się wykonać maszynowo - ręczne polewanie buduje strukturę słoi i sęków. Pozostaję z poważaniem, Joanna Zaniewicz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...